Byt, 4+kk

Světlý byt s garážovým stáním a 2 prostornými terasami s výhledem do upravené zeleně se nachází v 6. nadzemním podlaží v unikátním rezidenčním projektu Zahrady za Rokytkou v Hloubětíně, který v letech 2015 a 2016 získal architektonickou cenu za nejlepší developerský projekt na Praze 9. Místo je ideální i pro rodiny s dětmi, neboť v okolí je dostatek zeleně, několik hřišť a pestrá nabídka sportovního a rekreačního vyžití.

Interiér bytu je tvořen předsíní, prostorným obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu, třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a komorou. K jedné ložnici náleží en-suite koupelna s rohovou vanou, ve druhé koupelně je sprchový kout. Koupelny jsou obloženy světlou velkoformátovou dlažbou. Vstup na druhou terasu je umožněn z ložnic. K vybavení bytu náleží velkoformátová dřevěná eurookna a plovoucí podlaha. Hlavní terasa je zčásti kryta dřevěnou konstrukcí, která v letních měsících poskytuje stín, na oknech jsou instalovány elektrické rolety. Společné prostory domu jsou elegantně pojednány pro pohodlí všech vlastníků. K bytu náleží kromě parkovacího stání také sklepní kóje.

Rezidenční projekt je usazen do klidného prostředí plného zeleně, kousek od domu protéká říčka Rokytka, nedaleko je budována pěší stezka mířící k metru Kolbenova. Procházky je možno směřovat i k areálu zámeckého parku v Hloubětíně či k nedalekému Hořejšímu rybníku. Ani o sportovní aktivity zde není nouze, v blízkosti je plavecký areál s krytým a venkovním bazénem. V okolí je dobrá občanská vybavenost a velké množství mateřských i základních škol. V blízkosti se nachází tramvajová zastávka Nademlejnská. Cesta do centra trvá 25 minut (Můstek), cesta na Černý most, kde je k dispozici velká obchodní zóna s kinem, 15 minut.

Podlahová plocha 109,9 m2, terasy cca 34 m2, sklepní kóje.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33164
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Terasa
  34 m²
 • Celková plocha
  144 m²
 • Parkování
  Garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.