Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Moderně upravený byt se 2 lodžiemi je umístěn v 1. podlaží obytného domu po celkové rekonstrukci. Kompletní služby na dosah ruky, rychlé tramvajové spojení s centrem a široká nabídka sportovních aktivit.

Původní dispozice jednotky ve zvýšeném přízemí byla 3+1, v současnosti je upravena na 2+1 (lze opět snadno upravit na 3+1). Plocha je rozdělena na obývací pokoj s lodžií orientovanou na západ do boční jednosměrné ulice, vzdušnou kuchyni s navazující jídelnou se vstupem na 2. lodžii s výhledem do zeleně vnitrobloku, dále ložnici, spíž, koupelnu (vana, umyvadlo, WC) a velkou předsíň.

Vybavení zahrnuje dřevěná okna s vnitřními roletami, mříže na balkonech, na podlahách leží parkety, terrazzo (v kuchyni) a dlažba (v koupelně). K bytu přísluší komora na patře a sklep v suterénu. Vytápění centrální dálkové. Nemovitost je v družstevním vlastnictví, je možný okamžitý převod do osobního vlastnictví.

Dům je součástí čtvrti Vršovice s kompletní infrastrukturou. V pěším dosahu je velké obchodní centrum, několik škol od mateřských po gymnázium, dětská hřiště, plavecký bazén, koupaliště, lehkoatletický, fotbalový a zimní stadion, množství obchodů, cukrárna a několik restaurací. Cesta k nejbližší stanici metra trvá 10 minut tramvají, do centra lze dojet za 15 minut.

Interiér 77,4 m2, venkovní komora 1 m2, lodžie 1,4 m2 a 1,3 m2, sklep 3 m2.

Díky družstevnímu vlastnictví se na koupi nevztahuje povinnost platby daně z nabytí nemovitých věcí.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Lodžie
  2 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  33111
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.