Penthouse 4 + kk

Prostorný byt se 2 terasami je umístěn v nejvyšším, tj. 8. podlaží centrální budovy rezidenčního komplexu Areál Hvězda od uznávaného architekta Vlada Miluniće, autora ikonického Tančícího domu nebo Vinařství Sonnberg. Obytný soubor je zasazen do oblíbené rezidenční lokality Petřiny s kompletní občanskou vybaveností, množstvím zeleně a snadnou dostupností centra.

Na uvedeném podlaží jsou pouze 2 bytové jednotky. Dispoziční řešení nabízené nemovitosti nabízí velkoryse pojatou vstupní halu, osmdesátimetrový obytný prostor s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, pracovnu, 2 koupelny, šatnu a 2 terasy s krásným výhledem do širokého okolí.

Interiér je vhodný k renovaci. Součástí vybavení jsou plovoucí dřevěné podlahy a dřevěná okna. Vytápění centrální, společné prostory domu jsou klimatizované. Komplex má vlastní recepci a ostrahu. K jednotce přísluší sklep a 2 parkovací stání.

Rezidenční projekt z přelomu 20. a 21. století se rozkládá v těsné blízkosti stanice metra linky A Petřiny, v pěším dosahu veškerých služeb. Je zde několik mateřských a základních škol, gymnázium, mnoho dětských hřišť a sportovišť, supermarket i malé obchody, lékárna, bankomaty, kavárny a restaurace. Centrum je rychle dostupné metrem (ke stanici Staroměstská trvá cesta 10 minut) i tramvajemi. Kousek od domu je též autobusová zastávka s přímým a rychlým spojem na letiště (20 minut jízdy). Krátkou procházkou lze dojít do Obory Hvězda nebo k Libockému rybníku, nedaleko je též oblíbená Ladronka.

Interiér 166,85 m2, terasa 34,65 m2, sklep 1,75 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33106
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  167 m²
 • Terasa
  35 m²
 • Celková plocha
  202 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.