Byt, 3+kk

Krásný slunný byt se 2 balkony, garážovým stáním a nadstandardním vybavením je umístěn ve 3. podlaží právě dokončeného bytového domu v projektu Rezidence Waltrovka, který získal v roce 2018 ocenění Realitní projekt roku. Zcela nová moderní rezidenční čtvrť v Praze 5 disponuje širokou nabídkou služeb a leží v rychlém dosahu obchodně-zábavního centra Anděl i v blízkosti velkých přírodních parků.

Prostorný rohový obývací pokoj s jídelnou a přípravou na kuchyňský kout má výhled do zeleně a vstup na dva balkony – západní (6,2m2) a jižní (13,1m2). Oba balkony mají objemné vestavěné betonové truhlíky ideální pro vysazení dřevin. Z velké chodby s místem pro vestavěné skříně je vstup do dvou ložnic (jedna má přístup na jižní balkon), koupelny s oknem, komory a na samostatnou toaletu.
Nadstandardní vybavení zahrnuje plovoucí dřevěné podlahy s kvalitní kročejovou izolací, dřevěná eurookna s trojskly, dýhované interiérové dveře o výšce 210 cm, vstupní bezpečnostní dveře Next, sanitární zařízení značek Villeroy & Boch, Kaldewei a baterie Hansgrohe, velkoformátové keramické obklady, designové vypínače a zásuvky, videotelefon, TV zásuvku v každé obytné místnosti, přípravu na kuchyňskou linku, chlazení a na předokenní žaluzie. V domě je centrální vytápění. Součástí kupní ceny je i garážové stání, obyvatelé domu mohou využívat soukromou společnou zahradu a kočárkárnu. Vstup do domu na čip.

V areálu funguje supermarket, drogerie, kavárny, restaurace, čistírna, zdravotnická zařízení, lékárna, pošta a dvouhektarový park s dětským hřištěm. V rychlém dosahu jsou mateřské, základní (včetně waldorfské nebo Deutsche Schule) a střední školy i Fakulta sociálních věd UK. Velmi snadné spojení s centrem zajišťuje metro z blízké stanice Jinonice (Anděl 6 minut, Můstek 11 minut), 2 minuty vzdálená autobusová zastávka (Anděl 8 minut) nebo vlak, přímá cesta na Hlavní nádraží trvá 18 minut. Lokalita nabízí též skvělé možnosti pro sport i relaxaci, a to zejména v nedalekém parku Vidoule nebo Prokopském údolí. V blízkosti je též golfový areál.

Podlahová plocha dle OZ 85,4 m2, balkony 13,1 m2 a 6,2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32949
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Balkón
  19 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v garáži
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.