Byt, 3+kk

Špičkově zařízený, plně klimatizovaný byt je umístěn ve 2. podlaží kompletně zrenovované rezidence s výtahem. Boční ulička, jedna z nejstarších v Praze, je součástí prestižní lokality historického centra Prahy a vede jen pár kroků od Staroměstského náměstí, luxusní Pařížské ulice a bývalého Židovského města.

Dominantou interiéru s vysokými stropy je světlý sedmdesátimetrový obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou (s vanou), druhá ložnice, koupelna (se sprchovým koutem) a vstupní hala. Okna obou ložnic směřují do klidného vnitrobloku.

V bytě byly použity prvotřídní materiály a zařizovací předměty. Solitérní vana je značky Agape, nábytek Fendi casa a IPE Cavalli - Vissionaire, na podlahách jsou nové parkety, v koupelnách kamenné obklady a dlažba. Okna jsou špaletová, vstupní dveře bezpečnostní. Vybavení zahrnuje také sound systém, videotelefon a kuchyňské spotřebiče Siemens. Teplo zajišťuje stěnové topení (v domě je centrální kotelna). Kupní cena zahrnuje veškerý vyobrazený nábytek a vybavení.

Dům stojí v pěším dosahu četných luxusních obchodů, butiků i památek. Blízko je také na nábřeží Vltavy s výhledem na panorama Hradčan. V blízkém okolí je několik stanic MHD (metra i tramvají). Místo nabízí široký výběr restaurací, kaváren a klubů i možnosti kulturního vyžití. Procházkou přes most lze dojít až do Letenských sadů.

Interiér 135,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32863
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 980 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.