Byt, 3+kk

Světlý a vzdušný byt s lodžií a garážovým stáním se nachází v 4. podlaží šestipatrové budovy, která s druhým, dvanáctipatrovým domem tvoří unikátní moderní rezidenci Kavčí Hory s privátním fitness, slunnou zahradou a 24hodinovou recepcí. Stavba z roku 2009 od českého architektonického studia ADNS stojí přímo u Centrálního parku Pankrác, v sousedství sídla České televize a v pěším dosahu metra.

Z velkého obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a jídelnou vede vstup na lodžii. Dále jsou zde 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a vstupní chodba.

K vysokému standardu patří velkoformátová hliníková okna Schüco s předokenními žaluziemi, třívrstvá dřevěná podlaha, betonová stěrka na stěně (v chodbě, v koupelně a na toaletě dlažba), systém inteligentního stmívání světel a kuchyňské spotřebiče Miele. Dostatek úložného prostoru poskytují vestavěné skříně. Vytápění je centrální. V kupní ceně je již zahrnuto 1 garážové stání a sklep. Dům s 23 bytovými jednotkami střeží monitorovací systém. Na fasádu domu byl použit přírodní kámen. Vstup do domu, garáže i bytu je bezbariérový. Obyvatelé mohou využívat neveřejné fitness, zahradu k opalování a relaxaci či lounge s křesílky u recepce.

Lokalita Pankrác se stává symbolem pro moderní městskou architekturu. Nová výstavba vzniká v místě s plnohodnotnou infrastrukturou, v okolí jsou mateřské a základní školy, restaurace, poliklinika, pošta, velké nákupní centrum i sportoviště, v okolí sídlí také mnoho významných firem. Spojení s centrem je rychlé díky metru (linky C), stanice Pankrác je od rezidence vzdálena pár minut chůze. Pro cesty autem je výhodou návaznost na dálnici D1 a Městský okruh.

Interiér 73 m2, lodžie 7,2 m2, sklep 9,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32848
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 560 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.