Byt, 4+kk

Světlý a vzdušný byt po rekonstrukci, s lodžií orientovanou do klidného zeleného vnitrobloku leží ve 2. podlaží domu s 8 bytovými jednotkami. Dům se nachází v jednosměrné ulici reprezentativní čtvrti Černá Pole, pár kroků od parku Lužánky, kampusu Mendelovy univerzity a vily Tugendhat.

Dispozici tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na lodžii, hlavní ložnice se šatnou, 2 ložnice s arkýři, koupelna s toaletou, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala.

V roce 2018 byl byt kompletně zrekonstruován, a to včetně podlah, rozvodů, změny příček, výměny plynoměru či instalace systému chytré domácnosti. Na podlahách jsou dřevěné parkety a vyhřívaná keramická dlažba v koupelně i na toaletě; v obývacím pokoji, ložnici a kuchyni jsou designové betonové stěrky. Vybavení dále zahrnuje plastová okna s římskými vnitřními roletami, bezfalcové lakované dveře, vestavěné skříně lakované na míru a bezpečnostní vstupní dveře. Kuchyně vyrobená na míru je vybavená kamennou deskou s lakovaným povrchem, spotřebiči AEG a Miele a filtrem na pitnou vodu. Dále je zde změkčovač vody pro celý byt. Sanitární zařízení v koupelnách značek Hüppe (WC, sprchový kout) a Kaldewei (vana). Lodžie má zasklení, takže ji lze využívat i v chladnějších dnech. V obývacím pokoji je příprava na dataprojektor s již vestavěným projekčním plátnem. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel se zásobníkem. Obyvatelé mohou využívat společnou udržovanou zahradu ve vnitrobloku.

Obytná čtvrť s převahou prvorepublikové zástavby vyniká množstvím zeleně a šíří občanské vybavenosti. V blízkosti je velké množství sportovišť (zimní, fotbalový i plavecký stadion, tenisové a volejbalové kurty, venkovní posilovna, skatepark a dětská hřiště). V pěším dosahu jsou školy od mateřských přes gymnázium až po univerzitu, velký výběr restaurací a kaváren, lékárny, obchody a vše další potřebné. Dopravní spojení zajišťují tramvaje, trolejbusy i autobusy, cesta do centra trvá 5 minut.

Interiér 144 m2, lodžie 7 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32837
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  144 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.