Byt, 3+kk

Pěkně zrekonstruovaný vybavený byt s vysokými stropy a zachovanými původními architektonickými prvky je ideální pro toho, kdo ocení bydlení ve středu města téměř na pěší zóně. Nárožní činžovní dům s výtahem stojí jen pár kroků od náměstí Svobody a oblíbeného místa srazů "pod hodinami" na rohu Joštovy a České ulice.

Dispozici bytu ve 3. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní, 1 průchozí a 1 neprůchozí ložnice, koupelna s WC a předsíň.

Interiér je po celkové rekonstrukci. Součástí vybavení jsou plovoucí laminátové podlahy (v koupelně dlažba), původní dvoukřídlé dveře, dřevěná špaletová okna a kompletní kuchyňský kout. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Kupní cena zahrnuje vyobrazené zařízení a velký sklep.

V těsné blízkosti je množství restaurací a kaváren, obchodní dům, bankomaty, lékárna a veškeré další služby, vzdělávací a kulturní instituce i úřady. Zastávka tramvaje Česká je 2 minuty chůze od domu. Možnost příjemných procházek ve stínu vzrostlých stromů nabízí nedaleký rozlehlý park Špilberk.

Užitná plocha 66 m2, sklep 20 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32826
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.