Byt, 2+kk

Nový (zkolaudováno 2019) jižně orientovaný byt je umístěn v 5. podlaží právě zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Lokalita na rozhraní Vinohrad a Nového Města poskytuje rychlý dosah centra, všech služeb i MHD.

Dispozici tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyň, ložnice, předsíň, koupelna (s vanou) a šatna s přípojkou na pračku.

Interiér je dokončen ve vysokém standardu, který zahrnuje mj. masivní dubové podlahy, velkoformátové obklady, domovní videotelefon nebo přípravu na klimatizaci. Vytápění zajišťuje úsporný plynový kotel. Dům je po rekonstrukci inženýrských sítí, střechy, společných prostor a fasády. Výtah je nový prosklený. K jednotce přísluší sklepní kóje.

Z domu je kousek ke stanici metra a tramvaje I. P. Pavlova nebo Muzeum, v docházkové vzdálenosti je také kompletní občanská vybavenost (obchody, restaurace, kluby, kina i divadla). Z blízkého Hlavního nádraží jezdí mnoho vnitrostátních i mezinárodních vlaků a je odsud přímé autobusové spojení s letištěm. Přes revitalizované Čelakovského sady lze během chvilky dojít na Václavské náměstí, možnost relaxace v zeleni nabízejí nedaleké Riegrovy sady.

Podlahová plocha 61,3 m2, sklep 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32662
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.