Byt, 5+1

Prostorný rodinný byt se 4 ložnicemi leží v 5. podlaží klasického nárožního domu s výtahem. Lokalita širšího centra blízko Janáčkova nábřeží a Petřínských sadů vyniká šíří služeb a perfektní dopravní dostupností.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje, velké samostatné kuchyně, hlavní ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a okny na západ do vnitrobloku a tří východních ložnic se sdílenou koupelnou. Dále je zde hostinská toaleta, předsíň a prádelna s oknem.

Byt je po rekonstrukci, na podlahách jso parkety, nová okna (z r. 2020) jsou dřevěná špaletová s trojskly. V hlavní ložnici je podlahové noční osvětlení, všechny pokoje jsou vybaveny vysoce kvalitní klimatizací Samsung. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči Samsung a Electrolux. Vytápění ústřední dálkové. K jednotce přísluší sklep.

V docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola, gymnázium i francouzské lyceum. Okolí nabízí široký výběr kaváren a restaurací, blízko je na Dětský ostrov nebo ke stanici lanovky na Petřín. Obchodně-zábavní a administrativní centrum Anděl je vzdálené 3 minuty tramvají, 4 minuty Národní divadlo, cesta na Václavské náměstí trvá 10 minut.

Interiér 157,8 m2, sklep 2,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32645
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 670 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  158 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.