Byt, 2+kk

Nově zrekonstruovaný a kompletně vybavený byt s praktickou dispozicí je umístěn ve 3. podlaží činžovního domu stojícího v žádané lokalitě širšího centra, v boční jednosměrné ulici nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad.

Dispozici východně orientovaného bytu tvoří obývací pokoj, ložnice, předsíň s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a s WC, technická místnost a zádveří.

Interiér prošel kompletní, velmi nákladnou rekonstrukcí za použití nadstandardních materiálů a moderních technologií. Díky zachovaným původním architektonickým prvkům zkombinovaným s moderním vybavením (které je součástí kupní ceny) vyniká interiér svou jedinečností. Jsou zde nové dubové parkety (I. šarže), repasovaná špaletová okna, základní kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči Bosch a žulovou deskou Bianco Sardo, vestavěné skříně se zabudovaným osvětlením, sanita Villeroy & Boch a Grohe, italské obklady a dlažba a výmalba nejkvalitnějšími britskými barvami Farrow & Ball. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel Protherm s vysokou účinností a nízkými provozními náklady, inteligentní systém Honeywell umožňuje ovládat vytápění přes smartphone odkudkoliv na světě. K jednotce přísluší sklep, sklepní prostory jsou suché a čisté. V domě je výtah (do mezipatra). Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost – v pěším dosahu je stanice metra linky A a zastávky tramvají i autobusů Flora i Jiřího z Poděbrad. V blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost – velké nákupní centrum, obchody, pošta, lékárna, kavárny, bistra nebo restaurace. Procházkou lze dojít do Riegrových sadů i parku Parukářka.

Byt je v prohlášení vlastníka veden jako 1+1.

Interiér 53 m2, sklep 4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32409
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.