Byt, 2+kk

Ateliér se 2 samostatnými pokoji, zimní zahradou, balkónem a krásnými výhledy na Vltavu a protější skály je umístěn ve 4. podlaží obytného komplexu River Lofts, jehož součástí je podzemní garáž a pečlivě udržovaný privátní park se stromy, lavičkami, záhony a dětským hřištěm.

Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a balkónem navazujícím na interiér prosklenou posuvnou stěnou, dále ložnice se zimní zahradou, šatnou a en-suite koupelnou (vana se sprchovou zástěnou, WC, umyvadlo, otopný žebřík), samostatná toaleta, komora s pračkou a sušičkou a předsíň.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoformátová eurookna s vnitřními žaluziemi, kuchyňskou linku se spotřebiči Whirlpool (varná deska indukční), pračku a sušičku Whirlpool 6th sense, bezpečnostní vstupní dveře, osvětlení balkónu a videotelefon. K jednotce přísluší garážové stání a sklep, oboje umístěné pár kroků od výtahu. Na společné zavlažované zahradě jsou okrasné i užitné záhony, rostoucí bylinky jsou rezidentům volně k dispozici. Celá zahrada je z důvodu bezpečí oplocena.

Projekt je zasazen do příjemné lokality v těsné blízkosti řeky. V sousedství právě probíhá revitalizace holešovické náplavky, po jejímž dokončení zde bude lávka, promenáda i cyklostezka. Již nyní zde funguje komunitní zahrada Prazelenina, kde lidé zahradničí, grilují a baví se. Kompletní občanská vybavenost je v rychlém dosahu, jen pár minut chůze je Ortenovo náměstí a třída Komunardů s obchody, službami, školami, tramvajovými zastávkami, restauracemi, bistry a kavárnami. V pěším dosahu je stanice metra linky C Nádraží Holešovice.

Interiér 68 m2 (z toho zimní zahrada 5,7 m2), balkón 10,5 m2, sklep 2,7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32379
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 976 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  68 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  79 m²
 • Parkování
  Garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.