Byt, 2+kk

Jedinečný, východně orientovaný byt po nákladné rekonstrukci, která dodala interiéru svěží vzhled, zachovala původní architektonické prvky a zajistila komfort pomocí moderních technologií, je umístěn ve 3. podlaží rohového činžovního domu z počátku minulého století. Královské Vinohrady jsou vyhledávanou lokalitou s kvalitními službami, mnoha parky a rychlým dosahem centra.

Dispozici tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní a s jídelnou, ložnice, koupelna a vstupní hala s prostorem na pračku.

V interiéru s vysokými stropy byly použity nadstandardní materiály a moderní technologie: inteligentní systém vytápění Honeywell s ovládáním přes smartphone, vestavěné skříně se zabudovaným osvětlením, sanita Villeroy & Boch a Hansgrohe (termostatické baterie), dubové parkety I. šarže, italské obklady a slinutá protiskluzová dlažba nebo výmalby nejkvalitnějšími britskými barvami Farrow & Ball. Kuchyňská linka na míru má vestavěné spotřebiče Bosch a žulovou desku Bianco Sardo. Okna jsou dřevěná špaletová s trojskly. Byt se prodává včetně kompletního vybavení vyobrazeného na fotografiích.

Žádaná lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost, cesta do centra z blízké tramvajové zastávky a stanice metra Jiřího z Poděbrad trvá 5 minut. Stejnojmenné náměstí je obklopeno kvalitními restauracemi, kavárnami, bistry a pekařstvími, pravidelně se zde nabízí farmářské produkty. V místě se nachází kompletní občanská vybavenost: školky, školy, obchody, lékárny, pošta nebo obchodně-zábavní centrum. Krátkou procházkou lze dojít do rozlehlých Riegrových sadů se zahradní restaurací a sportovním centrem, kde je i krytý bazén.

Interiér 53 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32352
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 482 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.