Byt, 2+kk

Kvalitně zrenovovaný byt s klimatizací a okny do klidného vnitrobloku je umístěn ve 4. podlaží citlivě zrekonstruovaného historického činžovního domu s novým výtahem a reprezentativními společnými prostory. Budova stojí v boční jednosměrné ulici vedoucí na náměstí Republiky.

Interiér tvoří světlý rohový obývací pokoj s kuchyní, ložnice s en-suite koupelnou (vana, 2 umyvadla, WC s bidetovou sprškou), vstupní hala a toaleta pro hosty.

Při rekonstrukci byly použity kvalitní materiály a zařízení. Součástí vybavení je zabudovaná klimatizace, bambusové podlahy, vytápěná dlažba v koupelně, vestavné skříně, kuchyně značky Sykora. Vytápění centrální plynové. Bezpečí obyvatel chrání videotelefon, zabezpečovací zařízení s možností napojení na PCO a kamerový systém v domě. V okolí je několik možností pronájmu krytého parkovacího stání.

V bezprostřední blízkosti se nachází stanice metra, zastávky tramvají, nákupní centrum Palladium, obchodní dům Kotva nebo nákupní bulvár Na Příkopě. V pěším dosahu je Václavské i Staroměstské náměstí, okolo funguje velké množství restaurací všech světových kuchyní, obchody, banky, úřady, zdravotnické služby i sportoviště. Městskou zeleň představuje park Lannova nebo rozlehlé Letenské sady s krásnými výhledy na panorama města.

Byt je pronajat do konce března 2020.

Interiér 60,86 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32185
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 300 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.