Byt, 3+kk

Byt s dvěma garážovými stáními a západně orientovanou lodžií je umístěn v 7. podlaží novostavby rezidenčního komplexu Port Karolína z roku 2019. Výhodná lokalita na rozhraní Nového Města a Karlína umožňuje rychlý dosah centra a nabízí kompletní služby včetně sportovního vyžití.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a lodžií s výhledem až na park na Vítkově a Žižkovskou věž, dále 2 ložnice orientované do klidné zóny na Rohanském ostrově, koupelna (se sprchovým koutem), samostatná toaleta a vstupní hala s technickým zázemím.

Do standardu vybavení patří vyzděné příčky, kvalitní laminátové podlahy, francouzská okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, bezpečnostní vstupní dveře a vstup/vjezd do domu na čip (nebo na GSM bránu). Součástí služeb obyvatelům je správce, recepce, společná střešní terasa, kolárna a myčka kol, v podzemní garáži jsou vyhrazena místa pro návštěvy. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a zděný sklep.

Z původně průmyslového Karlína se během několika posledních let stala prestižní čtvrť splňující vysoké nároky na bydlení a udávající trendy městského bydlení. Čtvrť je oblíbená zejména pro blízkost veškerých služeb i centra, kam se lze dostat nejen tramvajemi a metrem, ale také pěšky. Rezidence je zasazena mezi stromy přímo u cyklostezky, kousek od stanice metra a tramvaje Křižíkova a také od přívozu „Hol-Ka“ umožňující velmi rychlé spojení s Holešovicemi. Potraviny, kavárny, bistra, restaurace, pošta, poliklinika, lékárny, obchůdky, kulturní prostor Forum Karlín nebo golfový klub, vše je v pěším dosahu.

Podlahová plocha 83,7 m2, lodžie 6,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32004
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Lodžie
  6 m²
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.