Byt, 3+kk

Podkrovní mezonetový byt z roku 2009 ve 4., nejvyšším patře činžovního domu s výtahem se nachází v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov.

Ve spodním, vstupním patře bytu je prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, toaleta a vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory. V horním patře se nachází prosklená galerie, klimatizovaná hlavní ložnice s francouzským oknem, druhá ložnice a koupelna s vanou a toaletou. V celém bytě je přiznané dřevěné trámoví. Vybavení zahrnuje dřevěnou plovoucí podlahu, dřevěná střešní okna Velux, dřevěná eurookna, dlažbu, bezpečnostní vstupní dveře, skleněné interiérové dveře, dřevěné trámoví a obnažené cihlové stěny. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vailant.

Lokalita s rychlou dostupností do centra, autobusovými spoji k tramvajím na Újezdě (autobusová zastávka je pár kroků od budovy), s přímým spojením na letiště.

Interiér 116,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31823
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 374 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.