Byt, 6+kk

Trojpodlažní mezonetový byt s terasou a zahradou, připomínající řadový rodinný dům, je umístěn v komorním bytovém domě, který je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu zasazeného do krásné krajiny Šáreckého údolí.

Dispozici vstupního podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na jihovýchodně orientovanou zastřešenou terasu, dále koupelna a předsíň s hlavním vchodem ze zahrady. V patře se nachází 3 ložnice a koupelna, v suterénu v úrovni dolní zahrady je samostatná bytová jednotka s velkou místností využívanou momentálně jako fitness, pracovna se vstupem na vlastní zahrádku, hostinská ložnice, koupelna a komora.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy a dřevěná eurookna s vnitřními žaluziemi, krb a radiátory z mléčného skla v obývacím pokoji a plně vybavenou kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči Gorenje v bílé barvě (varná deska indukční). Parkování ve dvojgaráži s přímým vstupem do suterénu. Vytápění elektrické.

Byt je součástí uzavřeného komplexu Dubový mlýn s nonstop recepcí, 12 samostatnými vilami, 4 vilovými rezidencemi, rybníkem a restaurovaným mlýnem. Z místa je nádherný výhled do okolních lesů nebo na kostel sv. Matěje. Výhodou je též skvělá dostupnost letiště i mezinárodních škol (Global Preschool, ISP v Nebušicích, Riverside School v Sedlci). Kousek od domu je autobusová zastávka, spoje jezdí ke stanici metra linky A Dejvická 14 minut. V těsné blízkosti vedou turistické stezky i pohodlné cyklotrasy k mnoha oblíbeným výletním cílům.

Interiér 228,48 m2, terasa 149,27 a 15,63 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31711
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  228 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž s přímým vstupem do bytu
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.