Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + kk

Prostorný moderní byt s velkým balkónem je umístěn ve 4. podlaží nedávno dokončeného bezbariérového rezidenčního komplexu Live UP – Netroufalky, který je citlivě zasazen do zeleně nad rekreační oblastí Riviéra a Čertík. Místo poskytuje jedinečné výhledy na město, Špilberk, Petrov a okolní lesy.

Dispozici připomínající kruhovou výseč tvoří otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a přilehlým krytým balkónem. Hlavní ložnice je oddelená od obytné části průchozí šatnou, má vlastní koupelnu a vstup na balkón. V bytě se dále nachází 2 ložnice, sdílená koupelna a vstupní hala.

Součástí vybavení jsou velkoformátová hliníková okna s předokenními žaluziemi, bezúchytková kuchyně v lesku se spotřebiči Elektrolux a kvalitní sanita (Villeroy & Boch, Hansgrohe, Laufen a Hüppe). Vytápění z centrální kotelny v domě, v bytě jsou podlahové konvektory. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání.

Rezidence se nachází v příjemné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu nebo krátké dojezdové vzdálenosti. V blízkosti je obchodní centrum, vysokoškolský kampus nebo nemocnice. Mateřská škola je součástí areálu, základní je vzdálena 2 minuty jízdy trolejbusem. Do města jezdí autobusy z blízké zastávky, cesta do středu trvá 13 minut (zastávka Hlavní nádraží). Díky sousedství lesa a umístění na konci zástavby poskytuje poloha domu také vítaný odstup od ruchu města. Možnost dlouhých procházek v přírodě nabízí blízká přírodní rezervace Kamenný vrch.

Celková plocha 137,4 m2, balkón 23 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  137 m²
 • Balkón
  23 m²
 • Celková plocha
  160 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v podzemní garáži
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  31587
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.