Byt, 2+kk

Světlý byt po rekonstrukci s balkónem a garážovým stáním se nachází ve 4. podlaží funkcionalistického domu s výtahem. Oblíbená lokalita na pomezí Bubenče a Dejvic nabízí skvělé spojení s centrem i letištěm, perfektní infrastrukturu a množství zeleně.

Interiér tvoří velká ložnice se vstupem na balkón orientovaný na jihovýchod do zahrady ve vnitrobloku, dále obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, prostorná předsíň a technická místnost s přípojkou na pračku.

Součástí vybavení jsou dřevěné plovoucí podlahy, kompletní kuchyňská linka (plynový sporák, myčka, chladnička s mrazákem, digestoř), vestavěný nábytek (šatní skříně, knihovna), rohová hydromasážní vana a elektronický zabezpečovací systém. Okna jsou plastová s žaluziemi, vytápění novým plynovým kondenzačním kotlem. Dům je kompletně zrekonstruován, má pěkné společné prostory a díky pouhým 6 bytům a 1 kanceláři je velmi tichý. Kupní cena zahrnuje garážové stání a sklep.

Dům stojí v klidné upravené ulici lemované stromy. V pěším dosahu je stanice metra A Dejvická a zastávka mnoha linek tramvají i autobusů Vítězné náměstí, poliklinika, pošta nebo městský úřad. V okolí je velký výběr restaurací (např. česká, japonská, italská nebo řecká kuchyně) a široké nákupní možnosti v malých obchodech, supermarketech i na farmářském trhu. Lokalita vyniká množstvím parčíků, procházkou lze dojít až do Stromovky či k Pražskému hradu.

Interiér 65,3 m2, balkón 2,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31427
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  68 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.