Byt, 3+kk

Světlý podkrovní byt s výhledem do zeleně je umístěn v 5. podlaží činžovního domu stojícího přímo u upraveného parčíku. Vyhledávaná rezidenční lokalita na pomezí Dejvic a Bubenče s množstvím zeleně, kompletní infrastrukturou a snadnou dopravní dostupností do centra i na letiště.

Jižně orientovaný obývací pokoj
je posuvnými dveřmi propojen s kuchyní a jídelnou. Dále je zde ložnice s oknem do zeleného vnitrobloku, koupelna (s rohovou vanou, WC, umyvadlem, otopným žebříkem a přípojkou na pračku), samostatná toaleta, chodba a předsíň.

Vybavení zahrnuje kvalitní dřevěná střešní okna Velux a klasická dřevěná okna s izolačními skly, vestavěné skříně a kuchyňskou linku se spotřebiči Gorenje (sporák plynový). Vytápění plynovým kotlem Vaillant. Byt byl vystavěn v r. 2003, v r. 2008 proběhla kompletní oprava střechy, výstavba výtahu (do mezipatra), výměna oken a rozvodů. Dům má velice dobře udržované a upravené společné prostory.

V blízkém okolí jsou obchůdky, restaurace, kavárny, lékárna a dětská hřiště. Do mateřské a základní školy je to 5 minut chůze. V blízkosti je oblíbené Dejvické divadlo. 50 metrů od domu staví tramvaj, v pěším dosahu je stanice metra linky A Dejvická. 2 zastávky tramvají je vlaková zastávka Podbaba, odkud jezdí časté a rychlé spoje ke stanici metra linky B (Nádraží Holešovice). V okolí je několik parků, příjemnou procházkou lze dojít do lesoparku Stromovka.

Interiér 84 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31403
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 092 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.