Byt, 4+kk

Vzdušný byt se dvěma balkóny ve 2. podlaží moderního domu s výtahem a podzemní garáží v prestižním uzavřeném rezidenčním areálu s dětským hřištěm. Unikátní lokalita diplomatické čtvrti Troja jen pár kroků od Trojského zámku a vinice Svaté Kláry.

Součástí interiéru je obývací pokoj s jídelnou, otevřenou kuchyní a vstupem na jihozápadní balkón, hlavní ložnice se šatnou, en-suite koupelnou a 2. balkónem, další ložnice, koupelna s oknem a vstupní hala. Byt je v současné době dispozičně řešen jako 3+kk, ale jednoduchou úpravou může vzniknout 4+kk.

Vybavení zahrnuje masivní podlahy z exotického wenge, italskou travertinovou dlažbu v koupelnách, celoskleněné posuvné dveře, biokrb, kuchyňskou linku Poggenpohl MODO+ a šatnu Interlübke Aparo. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a 2 sklepní kóje.

Příjemná rezidenční lokalita má dobrou dostupnost centra autem i MHD. Stanice autobusu je pár kroků od domu, spoje jezdí k metru linky C a tramvajové zastávce Nádraží Holešovice 5 minut. V těsné blízkosti je mateřská a základní škola i gymnázium, pošta, restaurace, potraviny nebo bankomat. Okolní krásná příroda láká k procházkám, například v přírodní památce Havránka, v lesoparku Stromovka celoročně přístupném přívozem nebo v zoologické a botanické zahradě. Ke sportu motivuje blízkost inline a cyklostezky podél Vltavy či jezdecký areál Císařský ostrov.

Interiér 124,25 m2, balkóny 20 m2 (6 m2 a 14 m2), sklepy 4,19 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31061
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Balkón
  20 m²
 • Celková plocha
  144 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání v garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.