Byt, 2+kk

Nový klimatizovaný byt s balkonem a uklidňujícím výhledem na pomalu plynoucí řeku je umístěn ve 2. podlaží moderního bytového domu v jedinečném projektu Marina Island s nonstop recepcí a kamerovým systémem.

Obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku a s východním balkonem je posuvnými dveřmi propojen s ložnicí, která má též vstup na balkón. Dále je zde vstupní hala, koupelna a komora.

Součástí vybavení je klimatizace obou pokojů napojená na centrální systém, třívrstvé dubové podlahy Magnum, velkoformátová dlažba a obklady, bezfalcové interiérové dveře Hanák s magnetickými zámky nebo okna s izolačními trojskly a s přípravou na elektricky ovládané předokenní žaluzie. K jednotce přísluší garážové stání a sklep.

Projekt je zasazen mezi nábřeží a slepou ulici. V okolí je kompletní občanská vybavenost – školky, školy, gymnázium, kavárny a restaurace, obchody, pošta, kulturní prostor DOX a La Fabrika, fitness centra i golfový klub Marina, kousek od domu vede cyklostezka. Z tramvajové zastávky vzdálené 3 minuty chůze jezdí přímé spoje do centra i ke stanicím metra Vltavská, Palmovka nebo Nádraží Holešovice.

Užitná plocha 55 m2, balkón 3,2 m2, sklep cca 4,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31059
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.