Byt, 4+kk

Unikátní loft v industriálním stylu vznikl podle návrhu studia D3A z bývalé holešovické tovární haly umístěné ve dvoře činžovního domu. Působivý prostor se dvěma parkovacími místy se nachází v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností a je perfektně dostupný hromadnou dopravou.

Z obytné části s jídelnou a kuchyní jsou přístupné všechny další místnosti v přízemí (ložnice, koupelna, předsíň, technická místnost a samostatná toaleta). V patře se nachází klidová zóna. Hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, druhá ložnice a galerie s úložnými prostory.

Pro zajištění přístupu světla do všech místností jsou příčky z čirého a mléčného skla. Intimitu zajišťují neprůhledné závěsy, které místnosti při zatažení opticky uzavřou. Původní industriální účel připomíná trámový strop a odhalené cihelné zdivo. Součástí je ocelové schodiště, dřevěná eurookna s dvojskly, podlahy ze stěrky, k vybavení dále patří kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči Siemens, designový otopný žebřík, velké projekční plátno nebo zabezpečovací zařízení. Vytápění je podlahové napojené na plynový kotel Wolf. Součástí kupní ceny je 1 venkovní parkovací místo a 1 stání v parkovacím zakladači.

Doslova pár kroků od bytu je mateřská i základní škola. V těsné blízkosti je několik restaurací, množství nákupních možností od tržiště přes malé obchůdky až po velké obchody, dále banky, lékárny, ale také například golfový klub či kulturní prostor La Fabrika a DOX. Snadné spojení s centrem zajišťují tramvaje, nedaleko jsou také stanice metra linky B (Palmovka) nebo C (Nádraží Holešovice, Vltavská).

V prohlášení vlastníka je uvedena výměra 106,7 m2, galerie 52 m2 není započítána. Celková plocha bytu 158,7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31050
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  158 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.