Byt, 2+1

Zrekonstruovaný byt s výhledem do zeleně je součástí bytového domu umístěného v blízkosti lesoparku, v místě s kompletní občanskou vybaveností a skvělým dopravním spojením.

Dispozici východně orientovaného bytu ve zvýšeném přízemí tvoří obývací pokoj, samostatná kuchyň se spíží, ložnice, vstupní chodba a koupelna s oknem (sprchový kout, umyvadlo, přípojka na pračku, částečně oddělené WC).

Součástí vybavení jsou vinylové podlahy v dekoru dřeva, plastová okna s interiérovými žaluziemi a venkovními mřížemi, podhledy s bodovými světly, posuvné dveře do koupelny z matného skla, kompletně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči Electrolux, vestavěná skříň a pracovní kout v předsíni, a bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění centrální. K bytu přísluší sklep přístupný i výtahem.

Výhodná poloha poskytuje těsnou blízkost veškerých služeb i MHD. Tramvajová zastávka je 100 metrů od domu, cesta do centra trvá 10 minut, 6 minut ke stanici metra linky B Palmovka, 7 minut k lince A Želivského. V blízkém okolí funguje mateřská a základní škola i gymnázium, Dům dětí a mládeže s komunitní zahradou, park s hřištěm, krytý bazén a koupaliště, sokolovna, tenisové kurty, artové kino, supermarkety a velké množství restaurací, kaváren a malých obchůdků. Pár kroků vede do lesoparku Krejcárek.

Interiér 49,97 m2, sklep 3,13m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30928
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 273 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.