Byt, 5+1

Prostorný tichý rodinný byt se slunnou terasou a vlastní zahradou je součástí komorní rezidence Americká Park zasazené do zeleně v atraktivní lokalitě Vinohrady u slavné vily Osvěta a Havlíčkových sadů.

Promyšlená dispozice jednotky v přízemí nabízí obývací pokoj propojený velkými okny s terasou a zahradou, kuchyni, hlavní ložnici s en-suite koupelnou, další 2 ložnice se sdílenou koupelnou a samostatné apartmá s koupelnou a vstupem přímo ze vstupní haly, které může fungovat jako oddělené zázemí pro hosty, chůvu nebo jako pracovní zóna.

Rezidenci dokončenou v r. 2003 tvoří 4 viladomy umístěné do oplocené zahrady o výměře 7 000 m2, ve které se nachází grilovací místo nebo dětské hřiště. Standardem jsou vysoké stropy, světlé vzdušné pokoje, kvalitní materiály, dřevěné podlahy, vestavěné skříně, elektricky ovládané předokenní rolety, kouřová čidla a monitorovací bezpečnostní systém celého objektu. K bytu přísluší 2 garážová stání. Pozemek sousedí se zahradou vily Osvěta, kde po určitou dobu žil T. G. Masaryk a narodil se zde jeho syn Jan.

Kultivovaná čtvrť Vinohrady leží v sousedství centra, dosažitelného za pár minut metrem i tramvají. Cesta ke stanici I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru trvá pár minut. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Magistrálu. V okolí funguje několik soukromých i státních škol včetně Lauderovy MŠ, ZŠ a gymnázia, velké množství kaváren, bister a restaurací. Blízko je do romantických Havlíčkových sadů s dětskými hřišti, vyhlídkou na Prahu nebo viničním pavilonem s kavárnou.

Interiér 180 m2, terasa 24,9 m2, zahrada 113 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30854
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  180 m²
 • Terasa
  25 m²
 • Celková plocha
  205 m²
 • Zahrada
  113 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.