Byt, 3+kk

Prakticky řešený a kompletně klimatizovaný půdní mezonet je umístěn v 5. podlaží renovovaného činžovního domu s výtahem. Dům stojí ve vnitrobloku v původní zástavbě v klidné části dynamicky se rozvíjející čtvrti Holešovice, nedaleko Vltavy, v místě se skvělou dopravní dostupností a veškerými službami v těsné blízkosti.

Vstupní úroveň tvoří obývací pokoj s kuchyní, menší ložnice pro hosty (příp. šatna nebo pracovna), koupelna (s vanou a toaletou) a předsíň. V horním patře přístupném po schodišti z obývacího pokoje jsou umístěny 2 ložnice a samostatná toaleta (s bidetem).

Součástí vybavení jsou kvalitní a designové materiály, bezfalcové dveře, dřevěná střešní okna, kompletní kuchyňská linka (myčka, indukční varná deska, digestoř, mikrovlnná a elektrická trouba, lednice, mrazák) a vestavěné skříně. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, dům je vybaven videotelefony a kamerovým systémem. K bytu přísluší sklep. Možnost parkování motorek či kol ve dvoře.

Náměstí s parkovou úpravou má dětské hřiště, je zde i odpočinková zóna s kašnou. Ve velmi krátkém pěším dosahu je několik mateřských škol, základní škola a gymnázium Duhovka. Ve čtvrti funguje velké množství restaurací a bister, obchody, lékaři i kulturní instituce (např. DOX nebo La Fabrika). Ke sportovním aktivitám vybízí cyklostezka a inline dráha na břehu Vltavy, fitness centrum, tenisová a squash hala i golf driving range. Blízko je to i do botanické a zoologické zahrady nebo do Stromovky. Dopravní spojení zajišťují tramvaje (zastávka Ortenovo náměstí je vzdálena 150 m) a metro linky C (stanice Nádraží Holešovice 780 m).

Interiér 83,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30807
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 300 Kč nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.