Byt, 2+kk

Byt 2+kk v činžovním domě ve stylu geometrické moderny z roku 1910 ve vyhledávané lokalitě mezi Dejvicemi a Bubenčí, 200 m od metra Hradčanská v tiché ulici nedaleko dvou klidných parků.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí (pocitově jde spíše o 1.patro). Jeho dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice orientovaná do klidného vnitrobloku, koupelna s toaletou a vanou, vstupní chodba.

Byt prošel před devíti lety rekonstrukcí včetně nového topení a všech rozvodů, v obytné místnosti jsou dřevěné parkety, v ložnici je položena laminátová podlaha, koupelna je opatřena světlou velkoformátovou dlažbou. Vybavení dále zahrnuje vestavěné skříně v ložnici, podlahové vytápění v koupelně a plynový kotel na vytápění.

Byt se nachází ve velmi oblíbené pražské lokalitě Dejvic s výbornou občanskou vybaveností, perfektní dostupností do centra města a bohatým vyžitím - jak sportovním tak kulturním. Výhodou je klidná ulice, která není příliš zatížena ruchem dopravy. V okolí jsou hned dva velké parky v pěší vzdálenosti - Letenské sady a Stromovka, ale i Pražský hrad. Kousek od domu se nově konají zeleninové a ovocné trhy, větší farmářské trhy jsou pravidelně organizovány na nedalekém Vítězném náměstí. V přilehlých uličkách naleznete divadla, galerie, restaurace, bary, bistra, mnoho obchodů a rovněž školy a školky. Metro Hradčanská a stejnojmenná zastávka tramvaje jsou od domu vzdáleny dvě minuty chůze.

Interiér 42,92 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30729
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  43 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.