Byt, 3+kk

Nadstandardně vybavený byt s balkónem a výhledem do korun stromů či na řeku je umístěn v 6. podlaží moderní Rezidence Vltava situované na klidném místě v oblíbené čtvrti Karlín, v místě s perfektní dostupností centra metrem, tramvají i pěšky.

Dispozici tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jihovýchodně orientovaným balkónem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, umyvadlo, WC), 2. ložnice, společná koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC), komora s přípojkou na pračku a sušičku, chodba a předsíň s přímým vstupem do výtahu i na schodiště.

K vybavení patří vyhřívaná dlažba v koupelnách, dřevěné podlahy a okna, bezfalcové dveře Sapeli a vestavěné skříně. Bezúchytková kuchyňská linka je v lesku, s betonovou pracovní deskou a prémiovými spotřebiči Bosch a Siemens včetně bílé indukční varné desky, pyrolytické trouby, zabudovaného kávovaru nebo americké lednice. V bytě je příprava na klimatizaci a na venkovní elektrické žaluzie. K jednotce přísluší garážové stání a sklepní kóje.

Karlín je velmi žádanou, stále se rozvíjející čtvrtí v těsném sousedství centra. Rezidence je zasazena mezi stromy přímo u cyklostezky, kousek od stanice metra a tramvaje Křižíkova, ale také od přívozu „Hol-Ka“ umožňující velmi rychlé spojení s Holešovicemi. V těsné blízkosti je kompletní občanská vybavenost: potraviny, kavárny, bistra, restaurace, poliklinika, lékárny, obchůdky, školy všech stupňů, ale třeba také kulturní prostor Forum Karlín.

Interiér 87,6 m2, balkón 10,8 m2, sklep 3,3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30609
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 470 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  98 m²
 • Parkování
  Garážové parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.