Byt, 2+kk

Podkrovní byt se 2 koupelnami je umístěn v 6. podlaží kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Dům stojí v boční ulici na pomezí Nového Města a Vinohrad, v pěším dosahu centra a v těsné blízkosti zastávek MHD.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice a 2 koupelny (sprchový kout, umyvadlo, bidet, WC/vana, umyvadlo, bidet, WC).

Součástí vybavení jsou parkety (v koupelnách dlažba), přiznané trámy, dálkově ovládaná střešní okna s žaluziemi, bezpečnostní vstupní dveře na čipovou kartu a kuchyňská linka se základními spotřebiči. Obyvatelé mohou využívat společenskou místnost a fitness centrum v suterénu domu.

Lokalita těsné blízkosti centra Prahy kousek od Václavského a Karlova náměstí. Jen pár kroků vede k zastávce tramvají a stanici metra linky C náměstí I. P. Pavlova, několik minut chůze je to k přestupní stanici linek A a C Muzeum. V okolí je množství restaurací, kaváren a malých obchůdků, divadla, kina, ale také například poliklinika a lékárny. Možnost relaxace v zeleni nabízí blízká Kateřinská zahrada.

Interiér 48,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30520
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.