Byt, 4+kk

Prostorný klimatizovaný byt se 2 balkóny na západ, zasklenou jižní lodžií, výhledy do dálky a uzamykatelnou garáží je umístěn v 11. podlaží moderní novostavby, která je součástí rezidenčního komplexu. Dům stojí v klidné boční ulici, v blízkosti občanské vybavenosti a nedaleko přírodního parku.

Dispozici tvoří jihozápadně orientovaný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a přilehlým balkónem i lodžií, dále jsou zde 3 ložnice (2 se vstupy na balkón), koupelna s oknem, komora, samostatná toaleta a velká vstupní chodba.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, 2 klimatizační jednotky (v obývacím pokoji a 1 ložnici), vyhřívanou dlažbu v koupelně, vestavěné skříně ve všech pokojích i hale a kuchyňskou linku na míru od truhláře, pracovní desku z leštěného kamene a kuchyňské vestavné spotřebiče Siemens (vč. velké indukční varné desky), digestoř Faber, bezpečnostní kliky u vstupů na balkóny a terasu a bezpečnostní vstupní dveře, přípravu na venkovní elektricky ovládané žaluzie a zabezpečovací zařízení Jablotron. Parkování v samostatné velké garáži. K bytu přísluší sklep.

Přímo u domu je několik dětských hřišť, v rychlém pěším dosahu mateřská i základní škola, potraviny, lékárna, nákupní centrum nebo pošta. Autobusem, který staví pár metrů o domu, lze dojet ke stanici metra linky C Háje (7 minut) nebo k nádraží (2 minuty jízdy), odkud jezdí časté a rychlé spoje na Hlavní nádraží. Snadná dostupnost autem díky blízkosti nájezdu na dálnici D1 a na Jižní spojku. Nedaleko komplexu začíná přírodní park Botič-Milíčov s turistickými a cyklistickými stezkami.

Podlahová plocha dle OZ 100,5 m2, balkóny 8,8 m2 a 8,5 m2, lodžie 10,9 m2, sklep 2,6 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30467
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Balkón
  17 m²
 • Lodžie
  11 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  Vlastní uzamykatelná garáž
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.