Byt, 4+kk


Prostorný rodinný byt je umístěn v 5. podlaží bytového domu s výtahem a pouhými 6 jednotkami. Výhodná poloha v klidné jednosměrné ulici v Praze 5 – Smíchov přímo u zahrady Kinských a v blízkosti Janáčkova nábřeží.

Plocha bytu je účelně rozdělena na obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní, hlavní ložnici s vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout, 2 umyvadla, bidet, WC), další dvě ložnice, centrální koupelnu (masážní vana, sprchový kout, umyvadlo, WC) a vstupní halu. Obě koupelny mají okno. Z chodby na patře je přístupná velká komora s úložnými prostory.

Byt prošel před 4 lety kompletní rekonstrukcí. Interiér prosvětluje množství velkých špaletových oken a zútulňují ho dřevěné podlahy. Součástí vybavení je krb, zabudované osvětlení a kompletně vybavená kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (včetně myčky nádobí). Vytápění plynovým kotlem. Historická budova je pěkně zrenovovaná a udržovaná, výtah jezdí do mezipater.

Pár kroků od domu se rozkládá zahrada Kinských, na niž navazují Petřínské sady, procházkou lze dojít také na zelený Dětský a Střelecký ostrov. Blízko je Švandovo divadlo a smíchovské centrum na Andělu, daleko není ani Národní divadlo. V okolí fungují prestižní školy včetně Francouzského lycea nebo osmiletého gymnázia. Centrum metropole je dosažitelné pěšky i pohodlně tramvají.

Interiér 141,5 m2.

Nemovitost je nyní pronajata za tržní nájemné, uvolnění leden 2023.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30259
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 600 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  142 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.