Byt, 3+kk

Světlý byt je situovaný v posledním, 7. podlaží bytového domu s výtahem. Dům stojí nedaleko Stromovky v lokalitě přezdívané už od předválečných dob Malý Berlín. Výhodou místa je především skvělé spojení do centra a pestrost služeb.

Dispozici tvoří velký obývací pokoj s francouzským oknem a kuchyňským koutem, 1 východní a 1 západní ložnice, koupelna (s masážní vanou, sprchovým koutem, WC a přípojkou na pračku), samostatná toaleta, komora a předsíň.

Do vybavení patří dřevěná eurookna i střešní (dřevěná) okna a okenní světlíky, laminátové podlahy, kompletní kuchyňská linka a plynový kotel Junkers. Dům je po kompletní rekonstrukci, má opravenou fasádu, nové stoupačky a výtah (ten vede do 6. podlaží). Vnitřní prostory jsou pěkně upravené. Parkování před domem v zóně pro rezidenty, možnost pronájmu garážového stání 5 minut chůze od domu. Po dohodě je možné užívat sklep.

Cca 250 metrů je vzdálena stanice metra a tramvají Vltavská nebo tramvajová zastávka Strossmayerovo náměstí. Veškeré služby jsou v pěším dosahu: základní škola pár kroků od domu, mateřská jen o kousek dále. Na blízkém Řezáčově náměstí se konají celoroční farmářské trhy. V blízkosti je supermarket a plno malých obchodů, restaurací či kaváren, ale i poliklinika a lékárny. V místě je také mnoho možností ke kulturnímu vyžití, je zde divadlo, art kino Bio oko nebo Národní galerie. Možnost úniku z ruchu města nabízí rozlehlá Stromovka.

Byt je v družstevním vlastnictví s nulovou anuitou, družstvo má podíl na zisku z nebytového prostoru v přízemí domu a z 5 bytů, kde nájemci nejsou členové družstva.

Interiér 88,86 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30138
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 777 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garážového stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.