Byt 3.3, 3.NP, 4+kk

Prvotřídní bezbariérový byt s balkonem je součástí nově vznikajícího komorního viladomu Na Petřinách 7 v oblíbené části Prahy 6 Břevnov jen kousek od Ořechovky. Skvělé spojení tramvají i metrem, rychlý dosah centra i letiště, veškerá občanská vybavenost a blízkost zeleně a sportovního vyžití. Kolaudace proběhne v lednu 2020. Byt bude k nastěhování v dubnu 2020.

Dispozici bytu ve 2. patře tvoří jihovýchodně orientovaný obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále hlavní ložnice, 2. ložnice, pracovna, 2 koupelny, vstupní hala, šatna, samostatná toaleta a komora. Obývací pokoj má vstup na balkon.

Pocit volného prostoru a dostatku vzduchu umocňuje téměř třímetrová výška stropů a velkoplošná okna „od podlahy ke stropu“. K vysokému standardu patří dubové podlahy, podlahové vytápění, velkoformátová dlažba, povrch balkonu z tropického dřeva, bezfalcové dveře, příprava na klimatizaci, špičkové sanitární vybavení nebo bezpečnostní vstupní dveře (třída 3). K bytu je možné přikoupit velkou sklepní kóji a až 2 garážová stání (nyní dle vlastního výběru). Obyvatelům je k dispozici společná zahrada s místem pro grilování, relaxačními zónami nebo pískovištěm navržená vyhlášeným atelierem zahradní architektury Flera.

V pěším dosahu je kompletní občanská vybavenost včetně pošty, jeslí, mateřské a základní školy i gymnázia stejně jako zastávka tramvaje a stanice metra linky A. V blízkosti je též poliklinika a nemocnice. Možnosti aktivního odpočinku poskytuje nedaleká Ladronka a Obora Hvězda, tenisové kurty nebo pár minut jízdy vzdálený zimní stadion. K procházkám láká poklidná Břevnovská klášterní zahrada. Pohodlí zdejšího života zvyšují též nákupní možnosti od malých farmářských obchůdků a pekařství po samoobsluhy a supermarkety.

Podlhová plocha dle NOZ 113,3 m2, interiér 103,27 m2, balkon 10,8 m2.

Skutečná výměra plochy jednotky po dokončení projektu se může lišit od výměry uvedené v kartě bytu.

Pro další informace navštivte stránku projektu Na Petřinách 7.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30074
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Balkón
  11 m²
 • Celková plocha
  124 m²
 • Parkování
  Možnost přikoupit garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.