Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný vzdušný byt s rohovým obývacím pokojem je umístěn ve 3. podlaží činžovního domu s vlastní upravenou zahradou a novým výtahem. Dům z roku 1905 stojí v jednosměrné ulici přímo u parku v oblíbené čtvrti Vinohrady, minutu chůze od tramvajové zastávky a tři minuty pěšky od stanice metra.

Dispozice se skládá z rohového obývacího pokoje s výhledem do zeleně, samostatné kuchyně, 2 velkých ložnic, vstupní haly, koupelny (se sprchovým koutem) a samostatné toalety s bidetem.

V bytě s vysokými stropy jsou dřevěné parkety (v celém bytě vyjma koupelny a toalety), špaletová okna a zachované původní dvoukřídlé dveře s mosaznými klikami. Vytápění plynovým kotlem. Společné prostory domu jsou velmi pěkné se zrestaurovanými dobovými prvky, dům je střežen kamerovým systémem. Výtah vede do mezipatra. Obyvatelé mohou využívat upravenou společnou zahradu s posezením. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

V místě se skvělou dopravní dostupností je veškerá občanská vybavenost. V pěším dosahu jsou stanice metra Jiřího z Poděbrad a Náměstí Míru i zastávky tramvaje. V blízkosti je také mateřská, základní i střední škola a gymnázium, 2 divadla, mnoho obchůdků, restaurací a kaváren, lékárny, knihovna nebo pošta, kousek od domu se konají vyhlášené farmářské trhy. Místo zpříjemňuje sousední park, krátkou procházkou lze dojít i do rozlehlých Riegrových sadů.

Interiér 111 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29974
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  111 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.