Byt, 2+kk

Rohový byt v 5. podlaží zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem zaujme svým netradičním designovým a zároveň zcela funkčním pojetím. Dům stojí v oblíbené čtvrti s kompletní vybaveností a perfektní dopravní dostupností.

Dispozici tvoří západně orientovaný obývací pokoj průchozí do ložnice s okny na západ a na sever, předsíň s kuchyňským koutem a malá koupelna (se sprchou, umyvadlem a WC).

Byt s vysokými stropy je po kompletní rekonstrukci (včetně stoupaček a rozvodů). Na podlaze jsou parkety, okna jsou nová špaletová. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou. Vytápění plynové WAW, ohřev vody plynovým bojlerem. K jednotce přísluší sklep. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Lokalita vyniká skvělým dopravním spojením do centra: 150 metrů je vzdálena tramvajová zastávka, cesta do centra trvá 5 minut. Krátkou procházkou lze dojít i ke stanici metra linky A Jiřího z Poděbrad. Na stejnojmenném náměstí se pravidelně konají farmářské trhy, další nákupní možnosti včetně supermarketu jsou v blízkém okolí. Přímo v domě je pošta. V blízkosti je velký výběr restaurací a kaváren, sportovní centrum s plaveckým bazénem a mnoho možností vyjížděk na kole či procházek například v Riegrových sadech nebo parcích na Parukářce a na Vítkově.

Interiér 59,52 m2, sklepní kóje 9 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29827
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  997 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  Parkování v zóně pro rezidenty.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.