Byt, 2+kk

Světlý podkrovní mezonetový byt s výhledem do širokého okolí je umístěn v 7. podlaží činžovního domu s výtahem situovaného v místě s veškerou občanskou vybaveností a skvělým dopravním spojením.

Dispozici tvoří jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, 1 ložnice, spací patro, předsíň, koupelna s oknem a samostatná toaleta.

K vybavení patří dřevěná podlaha (v obývacím pokoji) a plovoucí laminátová (v ložnici a na galerii), přiznané trámy, kuchyňská linka (s plynovým sporákem, elektrickou troubou a jídelním stolem z masivu na míru), úložný prostor pod stropem nebo střešní okna Velux. Byt je určen k rekonstrukci, plynový kotel na vytápění a ohřev vody je nový. Výtah jezdí do 6. podlaží.

V těsné blízkosti jsou malé obchůdky i obchodní centrum, zastávka tramvají (10 minut jízdy k metru, 15 minut do centra), mateřská i základní škola (100 metrů od domu). Okolí vyniká množstvím možností pro sportovní vyžití: v pěším dosahu je fotbalový, lehkoatletický i zimní stadion nebo krytý plavecký bazén s koupalištěm, sportoviště je také přímo před domem.

Interiér 75 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29826
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.