Byt, 4+1

Prostorný byt před rekonstrukcí je umístěn ve 3. podlaží rohového činžovního domu s upravenou zahradou a novým výtahem. Dům stojí přímo u parku oblíbené čtvrti Vinohrady, minutu chůze od tramvajové zastávky a tři minuty pěšky od stanice metra.

Dispozice se v tuto chvíli skládá z haly, samostatné kuchyně a pokoje s okny do zahrady, 3 místností s výhledem do parku, 2 koupelen, samostatné toalety, předsíně a komory. Prostor je ideální pro vytvoření 4+kk se 2 koupelnami.

V bytě s vysokými stropy jsou zachované původní dveře s mosaznými klikami a špaletová okna. Vytápění plynovým kotlem Junkers. Společné prostory domu z roku 1905 jsou velmi pěkné se zrestaurovanými dobovými prvky, dům je střežen kamerovým systémem. Výtah vede do mezipatra. Obyvatelé mohou využívat upravenou společnou zahradu s posezením. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

V místě se skvělou dopravní dostupností je veškerá občanská vybavenost. V pěším dosahu jsou stanice metra Jiřího z Poděbrad a Náměstí Míru nebo zastávky tramvaje Šumavská a Vinohradská tržnice. V blízkosti je také mateřská, základní i střední škola a gymnázium, 2 divadla, mnoho obchůdků, restaurací a kaváren, lékárny, knihovna nebo pošta, kousek od domu se konají vyhlášené farmářské trhy. Množství zeleně poskytují blízké sady Bezručovy, Svatopluka Čecha, Bratří Čapků a Riegrovy.

Interiér 134 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29720
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 166 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.