Byt, 4+kk

Velkorysý designový penthouse se 2 terasami, saunou a úchvatným výhledem na řeku i na panorama města leží v nejvyšším, 10. podlaží unikátní rezidence Prague Marina. Byt poskytuje dokonalé pohodlí, soukromí a dostatek prostoru v lokalitě s kompletní vybaveností a rychlým dosahem centra.

Dispozice nabízí otevřený, téměř stometrový koncept obytného prostoru s kuchyní, jídelnou, pracovním koutem a přístupem na severovýchodní i jihozápadní terasu, dále hlavní ložnici s en-suite šatnou a nadstandardně řešenou koupelnou, 2. ložnici, pracovnu, společnou koupelnu, 2 komory, šatnu a vstupní halu.

Součástí interiéru jsou dřevěné podlahy a okna velikosti „od podlahy ke stropu“, sauna se sprchou na terase, masážní solitérní vana s nerušeným výhledem na řeku a okolní zeleň, dále akustické podhledy, vestavné skříně a vybavené šatny nebo kompletní kuchyňská linka. Kupní cena zahrnuje 2 garážová stání a sklep přímo u parkovacích míst.

Rezidenční komplex s nonstop recepcí a ostrahou je situovaný v místě bývalého přístavu. Devizou místa jsou veškeré služby v těsné blízkosti i snadné spojení s centrem. Dynamicky se rozvíjející čtvrť Holešovice je plná útulných restaurací a bister, pekáren a obchůdků. Jsou zde školy všech stupňů, banky i úřady. Milovníci golfu ocení blízkost klubu Golf Marina. Spojení s centrem zajišťují tramvaje a metro linky C (stanice Nádraží Holešovice a Vltavská) nebo linky B (stanice Palmovka).

Interiér 192 m2, terasa s výhledem na Vltavu 18,8 m2, terasa s výhledem na město 18,5 m2, sklep 7,7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29639
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  7 810 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  192 m²
 • Terasa
  37 m²
 • Celková plocha
  229 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.