Byt, 4+kk

Nový moderní byt se zahradou je součástí nedávno dokončeného uzavřeného rezidenčního komplexu La Crone s 24h recepcí a podzemním parkováním. Klidná rezidenční lokalita v prestižní čtvrti na Praze 6.

Jihozápadně orientovaný byt v přízemí tvoří 3 ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelna, 2 koupelny a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. Z většiny hlavních místností je vstup na zahradu s terasou (10,9 m2).

Interiér zahrnuje vysoký standard vybavení, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná okna, vestavěné skříně ve všech ložnicích, kuchyňská linka se spotřebiči AEG a videotelefon. Součástí je i soukromá posilovna pro rezidenty a parkování pro hosty. Kupní cena zahrnuje 2 garážová parkovací stání a sklep.

Výhodná poloha v blízkém dosahu místních parků, Strahovského stadionu, Pražského hradu a parku Ladronka s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace. Místo s rychlým spojením do centra (autobusem, tramvají je to cca 10 minut k metru Hradčanská a Anděl), na letiště i k mezinárodním školám. Autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti rezidence.

Interiér 106,1 m2, zahrada 220 m2, sklep 13,9 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29596
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Zahrada
  220 m²
 • Parkování
  Dvě garážová parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.