Byt, 3+1

Zrekonstruovaný byt s klimatizací a 2 koupelnami je umístěn ve 3. podlaží udržovaného funkcionalistického činžovního domu s výtahem, situovaného jen pár kroků od Staroměstského náměstí a Pařížské třídy.

Dispozice poskytuje světlou vstupní halu s kuchyňským koutem, průchozí obývací pokoj s jídelnou, ložnici s en-suite koupelnou (vana, umyvadlo, WC), 2. ložnici, koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, WC) a komoru.

Vybavení zahrnuje klimatizační jednotku v obývacím pokoji, repasované dubové dveře včetně původních kliček, okna (repliky původních nebo repasovaná) s novými protihlukovými dvojskly Ditherm, parkety v obytných místnostech a velkoformátovou dlažbu v hale, kuchyňský kout se spotřebiči (sklokeramická deska, trouba, myčka) a nové bezpečnostní dveře (s vícebodovým zamykáním). Vytápění z centrální kotelny v domě. Byt je možné zakoupit i s vybavením (není v ceně). K jednotce přísluší sklepní kóje.

Atraktivní lokalita v samém centru Starého Města nabízí blízkost mnoha významných památek i veškeré služby v pěším dosahu. Snadná dostupnost metrem (stanice Staroměstská nebo Náměstí Republiky) i tramvají (zastávky Právnická fakulta a Dlouhá třída). Kousek od domu staví také autobus umožňující pohodlné cestování po centru.

Interiér 94,9 m2, sklep cca 5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29454
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 200 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.