Byt, 3+kk

Klimatizovaný podkrovní byt se nachází v tiché ulici na kraji vilové čtvrti se spoustou zeleně a mnoha možnostmi aktivního vyžití. Rychlé tramvajové spojení do centra a kompletní občanská vybavenost v pěším dosahu.

Vstupní úroveň ve 4. podlaží tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice se šatnou, předsíň, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, úložný prostor), technická místnost s přípojkou na pračku a samostatná toaleta (s umyvadlem a bidetovou sprchou). V patře je umístěna ložnice s okny na severní a jižní stranu.

Vybavení zahrnuje klimatizaci Toshiba, kvalitní laminátovou podlahu Kronoswiss, dřevěné schodiště a trámy s LED podsvícením, střešní okna Velux s kombinovanými roletami a sítěmi proti hmyzu, kuchyňskou linku, další nábytek a důmyslné úložné prostory na míru od truhláře, úsporné spotřebiče Whirlpool nebo bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění plynovým kondenzačním kotlem Baxi. K bytu přísluší venkovní sklep. Bezproblémové parkování před domem. Bytový dům je upravený, s novou střechou, výtah zde není.

Velice příjemná lokalita
poskytuje veškeré služby i blízkost MHD. Tramvajová zastávka je 2 minuty chůze (jezdí zde 3 páteřní linky, 15 minut do centra). V těsném okolí funguje mateřská a základní škola i gymnázium, Dům dětí a mládeže s komunitní zahradou, park s hřištěm, krytý bazén a koupaliště, sokolovna, tenisové kurty, 2 supermarkety a velké množství restaurací, kaváren a malých obchůdků.

Interiér 110 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29371
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 800 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.