Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt s vysokými stropy je součástí pěkně udržovaného funkcionalistického domu s výtahem situovaného v oblíbené lokalitě Dejvice jen kousek od stanice metra.

Dispozici bytu ve 4. patře tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem průchozí do ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, WC, umyvadlo), dále 2. ložnice se šatnou a okny na jihovýchod do upraveného vnitrobloku, koupelna (rohová vana, umyvadlo a přípojka na pračku a sušičku), samostatná toaleta (s umyvadlem) a vstupní hala.

K vybavení patří dubové parkety, nová okna (do ulice špaletová - repliky původních, do vnitrobloku plastová), nové dveře včetně zárubní, kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, radiátory Radik nebo plynový kondenzační kotel Baxi. Možnost pronájmu parkovacího stání v podzemních garažích před domem.

Dům je umístěn na krásném náměstí se stromy, vodními prvky a sochami, jehož dominantou je vznešená budova Československé církve husitské. V pěším dosahu se nachází stanice metra Dejvická, zastávka tramvaje Vítězné náměstí i veškerá občanská vybavenost: pošta, lékárna, množství obchůdků (včetně vyhlášeného pekařství), restaurací či kaváren a mateřská i základní škola. V těsné blízkosti je také divadlo Semafor. Na Vítězném náměstí se konají oblíbené sobotní farmářské trhy.

Podlahová plocha 82,1 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29264
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 272 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  pronájem parkovacího stání v podzemních garážích
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.