Byt, 2+kk

Světlý a vzdušný byt orientovaný na jih do absolutně tichého upraveného vnitrobloku se nachází v prvorepublikovém vinohradském činžovním domě v klidné ulici lemované stromy. Veškeré služby, zastávky MHD i největší vinohradské parky Grébovka a Riegrovy sady jsou v pěším dosahu.

Dispozici bytu v 5. nadzemním podlaží (přístupném výtahem) tvoří obývací pokoj s jídelním koutem, 1 ložnice, kuchyně, koupelna (s vanou), vstupní chodba a samostatná toaleta.

V rámci rekonstrukce byly vyměněny stoupačky, elektrorozvody a plynový kotel. Okna jsou nová plastová s interiérovými žaluziemi, podlahy laminátové. Dostatek úložného prostoru zajišťují vestavěné skříně v chodbě a ložnici a skříňky v podhledu pod vysokým stropem. K bytu patří sklep, obyvatelé mají možnost využívat kočárkárnu a společnou zahradu se vzrostlými stromy ve vnitrobloku.

Žádaná lokalita poskytuje vše potřebné pro pohodlné městské bydlení: zastávka tramvaje Šumavská je umístěna pár kroků od domu, v docházkové vzdálenosti stanice metra linky A Náměstí Míru. Okolí je plné obchůdků, restaurací, kaváren, dětských hřišť, je zde pošta, knihovna nebo sportovní hala. Byt patří do spádové oblasti oblíbené mateřské a základní školy Slovenská, kam lze dojít během chvíle bez nutnosti přecházet nějaké rušné ulice.

Interiér 62,8 m2, sklep cca 4 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29042
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 423 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.