Byt 3 + kk, 6.NP, č.6.2

Prvorepublikový byt je umístěn v 6. podlaží komorní rezidence Florian na Vinohradské třídě jen pár kroků od stanice metra Flora. Projekt vzniká v pozdně funkcionalistickém domě, který získá reprezentativní společné prostory s designovým osvětlením, a revitalizovaný vnitroblok s okrasnou zahradou a odpočinkovou zónou s prostorem pro posezení a grilování.

Dispozice se skládá z prostorné vstupní haly, obývacího pokoje s přípravou na kuchyňskou linku, 2 ložnic, koupelny, samostatné toalety a 2 komor.

Interiér bude mít po rekonstrukci mj. nová okna s hlukovou izolací, renovované či nové dřevěné parkety, repasované původní dveře včetně rámů, restaurované litinové radiátory nebo nová topná tělesa, renovované (případně nové) obklady, dlažby a sanitu v koupelně a na toaletě, nové stoupací rozvody, rozvaděče elektra, upravené stropy a stěny včetně výmalby, ve vstupní hale podhled s LED osvětlením a videotelefon.

Lokalita nabízí veškerý komfort městského bydlení a vynikající dopravní dostupnost se zastávkou metra i tramvaje přímo u domu. Široké spektrum služeb zahrnuje mnoho oblíbených restaurací, stylových bister a útulných kaváren. Nákupní možnosti nabízí jak blízké OC Atrium Flora, farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad tak malé obchůdky v okolí. Příznivci aktivního odpočinku ocení několik fitness center, studií jógy nebo nedaleké parky Parukářka a Riegrovy sady.

Fotografie pocházejí z dokončeného vzorového bytu v projektu.
Plocha dle NOZ 93,46 m2 (čistá podlahová plocha 88,82 m2).

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28923
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.