Byt, 2+kk

Tichý byt se slunným balkonem se nachází v moderní rezidenci s recepcí, 24hodinovou ostrahou, podzemní garáží, pěstěnou zahradou a privátním bazénem. Rezidence je umístěna v klidné slepé ulici v oblíbené lokalitě Vinohrady poskytující veškeré služby, množství upravené zeleně a rychlý dosah centra.

Díky umístění domu ve stráni je vstup do bytu v přízemí, okna a balkon jsou však vysoko nad úrovní terénu. Z obývacího pokoje s jídelním koutem a částečně oddělenou kuchyní lze vstoupit na jihozápadní balkon s výhledem do zeleně i na vzdálené "pankrácké mrakodrapy". Stejným směrem je orientována i ložnice. Dále je zde předsíň a koupelna (vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku).

K vybavení patří buková plovoucí podlaha Kährs (dlažba v koupelně, kuchyňském koutě a na terase), dřevohliníková okna s izolačními dvojskly, koupelnová sanita Kaldewei, Grohe a Laufen, kuchyňská linka se spotřebiči Whirpool, bezpečnostní vstupní dveře a satelitní příjem TV. Topení a ohřev TUV plynovým kotlem Junkers. K bytu přísluší velký sklep, garážové stání a možnost užívat krytý bazén, který je přístupný z bytu „suchou nohou“.

Vynikající lokalita nabízí vše potřebné pro pohodlné městské bydlení: zastávku tramvaje 3 minuty chůze, stanice metra linky C i A taktéž v docházkové vzdálenosti. Ačkoliv je kompletní občanská vybavenost v těsném dosahu, samotná rezidence leží bokem od městského ruchu. Místo zpříjemňují i velké zelené plochy parku Grébovka nebo Folimanka.

Podlahová plocha 54,04 m2, balkon 5,51 m2, sklep 7,06 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28817
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  60 m²
 • Parkování
  Garage parking space
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.