Byt, 3+1

Prostorný byt s vysokými stropy a působivou atmosférou se nachází přímo v pomyslném centru Smíchova – na Andělu, v místě s veškerou vybaveností a skvělým spojením do centra.

Dispozice bytu situovaného ve 3. podlaží pavlačového domu bez výtahu nabízí obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnici, dětský pokoj orientovaný do dvora, předsíň, koupelnu (vana, sprchový kout, umyvadlo, přípojka na pračku a sušičku), samostatnou toaletu a komoru.

Vybavení zahrnuje podlahu z masivních prken (kuchyň s jídelnou) a parkety (obývací pokoj, ložnice), vestavěnou skříň, původní repasované dveře a špaletová okna a kompletně vybavenou kuchyňskou linku. V podzemních garážích nákupního centra přímo naproti bytu lze pronajmout hlídané parkovací místo.

Lokalita v okolí Anděla poskytuje vše potřebné k pohodlnému městskému bydlení: široké nákupní možnosti, kulturu, školy všech stupňů, restaurace, kavárny i bary, dosah mnoha parků a zahrad a perfektní dopravní dostupnost.

Interiér 108, 6 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28807
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 011 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  108 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.