Byt, 2+kk

Útulný, plně vybavený byt po kompletní rekonstrukci ve 2. podlaží domu situovaného v klidné a zelené části Žižkova, 4 minuty chůze od zastávky tramvaje s přímými spoji do centra.

Dispozice jihovýchodně orientovaného bytu se skládá z obývacího pokoje, částečně oddělené kuchyně, ložnice, koupelny, samostatné toalety a předsíně.

Interiér je po nedávné kompletní rekonstrukci. Na podlaze jsou repasované parkety a dlažba, okna plastová s vnitřními žaluziemi. Interiérové dveře Sapeli a bezpečnostní vstupní dveře. Vytápění ústřední. Kuchyň je plně vybavena vestavnými spotřebiči Gorenje. Kupní cena zahrnuje veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích a sklep. V domě není výtah.

Dům stojí v klidné zelené čtvrti nedaleko rozhlehlého parku Třešňovka, jen pár minut chůze od tramvajové zastávky. Cesta do centra trvá zhruba 15 minut. Okolí nabízí plnou občanskou vybavenost: sportovní a rekreační areál Pražačka vč. krytého i venkovního bazénu, dětská hřiště, mateřské i základní školy, restaurace, obchod s potravinami.

Interiér 53,3 m2, sklep 2,0 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28793
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 950 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.