Byt, 4+kk

S citem zrekonstruovaný mezonetový byt s prostorným obývacím pokojem je součástí 3. a 4. podlaží činžovního domu s dlouhou historií a působivým geniem loci, situovaného na místě bývalého kláštera, v centru Prahy a zároveň stranou hlavních městských tepen.

Dispozice nabízí ve vstupní úrovni obývací pokoj s jídelnou a schodištěm, kuchyňský kout, ložnici, samostatnou toaletu a zádveří. V horním podlaží jsou umístěny 2 ložnice (jihovýchodní a severozápadní), obě s en-suite koupelnou. K jedné z ložnic přiléhá šatna, ke druhé komora. Severozápadní ložnici lze snadnou úpravou rozdělit na 2 menší a vytvořít tak dispozici 5+kk.

Interiéru dodávají na útulnosti dřevěné podlahy, krb v obývacím pokoji, anglické tapety nebo přiznané dřevěné trámy. Okna jsou nová špaletová, v podkroví střešní. Moderní kuchyně je plně vybavena vestavěnými spotřebiči, stěnu zdobí designové obklady. K bytu patří sklep.

Dům s výtahem prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním původních
prvků a je pečlivě udržovaný, k jeho atmosféře přispívají pavlače a kamenné schodiště.

Díky poloze přímo v centru je vše potřebné v pěším dosahu. Blízkost Kateřinské zahrady a Botanické zahrady Univerzity Karlovy zajišťuje dostatek zeleně. Stanice metra i tramvají Karlovo náměstí je v krátké docházkové vzdálenosti, k metru jezdí i autobus, který staví téměř u domu.

Interiér 137 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28736
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.