Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Byt s balkonem a garážovým stáním je součástí oblíbené Rezidence Drahobejlova z roku 2014, jen kousek od veškerých služeb a stanic MHD i upraveného parku.

Dispozice bytu v 6. patře (přístupném moderním bezhlučným výtahem) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, předsíně a koupelny. Po celé západní straně přiléhá k bytu prostorný balkón, přístupný z obývacího pokoje i ložnice a poskytující úchvatný pohled na západy slunce.

K vyššímu standardu vybavení patří kvalitní dřevěné bezprahové podlahy, vyhřívaná dlažba v koupelně a sanitární vybavení Hansgrohe. Okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi. Kuchyně Whirpool obsahuje všechny spotřebiče (myčka, sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák), skříňky mají zpomalovací kování BLUM. V předsíni je vestavěná skříň a velký zabudovaný úložný prostor. Byt je nabízen včetně interiérového vybavení, například stylové komody a stolku z obchodu Snel Furniture. K bytu přísluší garážové stání přímo u výtahu.

Rezidence stojí stranou hlavní silnice, zároveň však pouhých pár kroků od zastávek tramvají a stanice metra Českomoravská. Další výhodou lokality, která se stává stále vyhledávanějším místem k bydlení, je velmi dobrá občanská vybavenost: poblíž se nachází například velká obchodní centra i menší obchůdky, pošta, nemocnice s poliklinikou a také dostatek zelených ploch pro relaxaci i sportovní aktivity, například v rozlehlém parku Podvinní nebo podél potoka Rokytka.

Interiér 51,9 m2, balkon 8 m2. Byt bude k nastěhování v září 2018.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 785 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  51 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkování
  garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  28469
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.