Byt, 3+1

Příjemný světlý a vzdušný byt s vysokými stropy, velkými okny, arkýřem a balkonem, připravený k okamžitému nastěhování, se nachází v udržovaném historickém činžovním domě s výtahem na unikátním místě, v klidné uličce Starého Města kousek od Staroměstského náměstí a Pařížské třídy.

Dispozice bytu ve 2. nadzemním podlaží nabízí obývací pokoj s arkýřovým oknem, poskytující uklidňující výhled na kostel, 2 jižní ložnice, z toho 1 s balkonem; ložnice jsou oddělené od společenské zóny chodbičkou. Dále je zde kuchyň, vstupní hala, koupelna (sprchový kout, vana, wc, bidet, umyvadlo) a samostatná toaleta.

V celém bytě (vyjma koupelny a toalety) jsou parkety, v koupelně vyhřívaná dlažba. Okna jsou špaletová, dveře dvoukřídlé. K původní architektuře odkazují i ozdobné kryty topení. Kuchyň je plně vybavena: bezúchytkové skříňky, pracovní deska z kamene, spotřebiče značky Philco. V předsíni je velká vestavěná skříň, vytápění plynovým kotlem Buderus. Byt je prodáván včetně pečlivě vybraného stylového vybavení (například dobových zrepasovaných svítidel, závěsů na míru apod.).

Dům stojí v naprosto klidné ulici, která je bokem, avšak zároveň v těsné blízkosti od hlavních turistických tříd. Tramvajová zastávka 2 minuty chůze, v docházkové vzdálenosti je také stanice metra linky A (Staroměstská) i linky B (Náměstí Republiky). Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí. V protějším kostele sv. Šimona a Juda jsou pořádány vynikající koncerty symfonického orchestru. Relaxaci v zeleni poskytují Letenské sady, kam lze dojít procházkou přes most.

Interiér 85,2 m2, balkon 2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28460
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 600 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  87 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.